Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Informatika>Kompiuteriai>Kompiuterinės technikos literatūros apžvalga

Kompiuterinės technikos literatūros apžvalga

  
 
 
1234567891011121314151617181920212223242526272829303132333435363738394041
Aprašymas

Įvadas. Vidinė kompiuterių organizacija. Vytautas Urbanavičius "Kompiuterių architektūra". M. Guk "Аппаратные интерфейсы ПК. Энциклопедия". A. Mikliajevo "Все настройки BIOS Setup". Procesorių architektūros bruožai. V. Kornejevas A. Kiseliovas "Современные микропроцесоры". S. Miuleris "Модернизация и ремонт ПК". A. Жаров "Железо IBM 2003". Kompiuterių vidinės atmintinės. V. Urbanavičius "Kompiuterių architektūra". S. Miuleris "Модернизация и ремонт ПК". S. Vėtrovas "Компьютерное железо". Lustynai. Michael B. Karbo "Kompiuterių sandara". R. Vėberis "Сборка, конфигурирование, настройка, модернизация и разгон ПК". V. Murachovskio "Железо ПК 2002". Pagrindinės plokštės. S. Miuleris "Модернизация и ремонт ПК". A. Žarovas "Железо IBM 2003". А. Traskovskis "Устройство, модернизация, ремонт IBM PC". BIOS. B. Starkaus ir A. Pasmokytės knygą "Kaip dirbti kompiuteriu". A. Mikliajevo "Все настройки BIOS SETUP". S. Vėtrovas "Компьютерное железо". Kompiuterių diagnostika. V. Murachovskio "Железо ПК" 2002. Išvada.

Ištrauka

Šiomis dienomis informacinės technologijos žengia į priekį labai sparčiu žingsniu, šis procesas visus kompiuterių technologijų aspektus – ir integrinių schemų, taikomų kompiuteriuose, projektavimą, ir jų jungimą į sudėtingiausias kompiuterines sistemas. Kartu su šiuo technikos sparčiu žingsniu, taip pat daugėja ir mokomosios literatūros.
Šiame kursinio projekto objektas – tai literatūros šaltinių analizė, kompiuterinės technikos klausimais. Mano tikslas buvo surinkti kuo daugiau literatūros, kuri nebūtų senesnė kaip trys metai ir kurioje būtų aprašomos tos temos, kurios pateiktos būtent šiame kursiniame darbe.
Daugumo kompiuterinės technikos vartotojai, norėdami surasti tinkamos literatūros, jie gali susidurti su tokia problema kaip jos nepakankamumu, ką teko patirti ir man. Tad šio darbo tikslas pateikti literatūros šaltinius, bei jų trumpą apžvalgą, pagal pateiktas temas.
Tam kad pasiekti užsibrėžto tikslo, buvo surinkta pakankamas kiekis literatūros šaltinių, po to detaliai reikėtų perskaityti reikalingą temą ir ją išanalizuoti. Kadangi literatūros lietuvių kalba nėra labai daug, teko rinktis išleistų rusų kalbomis, tad rusų kalbos mokėjimas tikrai nebūtų našta. Na, o kadangi rusų kalba literatūros radau daug, kartu pateikdamas ir autorius, rastų knygų viršelius, tikrai jums palengvins literatūros paieškos darbą.
Analitinėje darbo dalyje bus išnagrinėtos ir aprašytos knygos, kuriose buvo aptikta informacija pagal kursinio projekto pateiktas temas. Taip pat bus kruopščiai išanalizuotos ir pabaigoje kiekvienos temos bus pateiktos mažos išvados ir rekomendacijos, kokiai daugiau auditorijai skirtas būtent šis šaltinis.
Kursinio projekto pabaigoje yra pateikti grafiniai darbai, kaip pavyzdys, kad parodyti akivaizdžiai skaitytojui, kaip yra pateikta šita informacija aprašomose knygose. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2005-09-13
DalykasKompiuterių kursinis darbas
KategorijaInformatika >  Kompiuteriai
TipasKursiniai darbai
Apimtis37 puslapiai 
Literatūros šaltiniai0
Dydis115.82 KB
AutoriusDarius
Viso autoriaus darbų1 darbas
Metai2005 m
Klasė/kursas3
Failo pavadinimasMicrosoft Word Kompiuterines technikos literaturos apzvalga [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą