Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Informatika>Kompiuteriai>Hypertransport magistralė

Hypertransport magistralė

  
 
 
1234567
Aprašymas

Įvadas. Apie magistrales. Kas yra Hypertransport . Hypertransport magistralė. Hypertransport paketai. Hypertransport tuneliai . Energijos taupymas. Hypertransport taikymas. Naujienos. Išvados.

Ištrauka

Kaip tikro gyvenimo kopija, magistralės kompiuteriuose yra viena labiausiai ignoruojama technologija, kai taip neturėtu būti. Pavyzdžiui žmonės perka Ferarri tam kad nuvažiuotu iki vietinio prekybos centro, ši situacija gali būti taikoma ir kompiuteriu pasaulyje. Tu gali turėti greičiausią procesorių pasaulyje, kuris gali apdoroti daugiau duomenų nei bet kuris procesorius buvęs prieš tai, bet jei infrastruktūra negali susidoroti tada tu papuolei į Ferrari situaciją – daug galios ir nepakankamai kelio ją panaudoti. Platesnės ir greitesnės magistralės galėtu būti išeitis, bet lengva kalbėti, nes bet tokio sprendimo įgivendinimas veda prie daugybę faktorių, kurie yra svarstomi pavyzdžiui tokie kaip ekonomiškumas, ir produkcijos suderinamumas. Hypertransport konsorciumas turi pasvarstyti šiuos faktorius prieš gaminant technologiją kuri bus neatskiriama dalis Athlon 64 procesoriaus


Kompiuterių magistralės gali būti palyginamos su įprasta kelių sistema. Jų plotis turi įtakos duomenų kiekiui kurį gali perduoti vienu metu, panašiai kaip juostos magistalėje. Liūdna bet kaip ir tikrame gyvenime, niekada neužtenka juostų ir šios problemos sprendimas naujų juostų gamybos keliu, ar didinant magistralės dažnių plotį yra ne visada išeitis. Dažnių juostos plotis yra laiko kiekis duotas perduoti kažkokį duomenų kiekį per vieną operaciją ar laikrodžio ciklą ir jis atvirkščiai proporcingas laikui. Duomenų greitis kinta, pavyzdžiui Interneto ryšio greitis gali būti 100 MB/sec, kai duomenų greitis tarp 875P šiaurinio tilto kontrolerio ir RAM’o yra 6,6 GB/sec.
Dažniausiai magistralės susideda iš dviejų laidų rinkinių (dažniausiai vadinamų linijomis). Vienas rinkinys vadinamas kontrolinemis linijomis, kitas siunčia duomenis. Konrolinės linijos nešioja komandas, tokias kaip skaitymo užklausa, atpažinimo ir nurodymai kokio tipo duomenys yra siunčiami. Duomenų linijos perneša duomenis. Hypertransportas, vis dėlto, nenaudoja dviejų linijų, vietoj to jis naudoja supakuotus duomenis (paketus), tai reiškia kad visi konroliavimo komandos ir duomenys keliauja tuo pačiu laidų rinkiniu.
Magistralės skirstomos į dvi principines grupes, sinchronines ir asinchronines. Skirtumas tarp šių dviejų magistralių grupių yar svarbus, todėl kad skiriasi pagrindinis sistemos našumo rodiklis, jų dažnis priklauso nuo pasirinkimo ar tai sinchroninė, ar asinchroninė magistralė. Pati svarbiausia kompiuterio magistralė yra sinchroninė, kuri yra susieta su dažniu. To dažnio dydis yra givybiškai svarbus magistralės našumui, kadangi siuntimai gali vykti tik suderinti su dažniu.
Gal jūs jau priėjote išvados, kad jei magistralė yra plati ir dirba sichronizuotai su didelių dažniu, tai jūs jau turite puikią magistralę Athlon 64 procesoriui? Tiesa, bet įgyvendinti šias idėjas yra labai sunku ir turi būti priimti kompromisai, kad produktas būtu priimtinas savo kaina ir gamybos iyvendinamumu, suderinamumu. Kaip daugelyje dalykų kompiuterių pasaulyje, daugelis žino kaip gaminti gerą produktą, bet tai darydami jie pakeknkia sau. Taigi tada jie priima kompromisus, apkarpo kampus, kad gautų produktą kuris būtų pelningas ir funkcionalus. Hypertransportas daro tai daugybę būdų kurių rezultatas greita ir lengvai įgivendinama magistralė. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2005-10-04
DalykasKompiuterių referatas
KategorijaInformatika >  Kompiuteriai
TipasReferatai
Apimtis6 puslapiai 
Literatūros šaltiniai0
Dydis208.31 KB
AutoriusMarius
Viso autoriaus darbų2 darbai
Metai0 m
Klasė/kursas3
Švietimo institucijaŠiaulių Universitetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Hypertransport magistrale [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Referatai
  • 6 puslapiai 
  • Šiaulių Universitetas / 3 Klasė/kursas
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą