Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Informatika>Kompiuteriai>AMD ir Intel procesoriai

AMD ir Intel procesoriai

  
 
 
123456789101112
Aprašymas

Įvadas. AMD - Pažangūs mikro įrenginiai (Advanced Micro Devices).Intel. AMD ir Intel kompanijų procesoriai. Intel Pentium III procesoriai. AMD Athlon – K7 procesoriai. Intel Pentium IV procesoriai. AMD ir Intel naudojami chipset’ai. Ką mums pasiūlys AMD ir Intel ateityje. Išvados. Darbas iliustruotas lentelėmis bei paveikslėliais.

Ištrauka

Kurį laiką nutilsi kova tarp AMD ir Intel kompanijų gali ir vėl užsiplieksti.
Šių metų pradžioje AMD oficialiai paskelbė, kad įsigys Alchemy Semiconductor firmą. Kuri garsėjo savo darbais MIPS architektūros srityje. Vienas pagrindinių darbų buvo procesoriaus branduolys AU1000, kuris konkuravo su Intel XScale. Taip pat firmos įkūrėjų tarpe yra tokie žmonės, kaip: Rich Witek, Greg Hoeppner, kurie savo laiku labai prisidėjo prie Alpha ir StrongARM procesorinių architektūrų sukūrimo. Kai ši firma bus prijungta prie AMD turi būti sukurtas naujas Personal Connectivity Solutions padalinys, kuris užsiims kišeninių kompiuterių, komunikacinių įtaisų kūrimu ir t.t. Specialistai yra įsitikinę, kad tai tik pirmas žingsnis kurį atliko AMD siekdama visapusiškai įsitvirtintų naujose mikroelektronikos šakose.
Tuo metu Intel kompanija jau įsitvirtina naujose mikroelektronikos šakose. Šių metų vasario 11d. Intel pristatė naujus savo gaminius, tai XScale architektūros mikroprocesoriai skirti kišeniniams kompiuteriams, mobiliesiems telefonams ir kitokiems bevieliams įtaisams. Šiuo metu analitikai tikina, kad naujieji Intel mikroprocesoriai turės labai didelį pasisekimą. Be to manoma, kad jie įneš kažką naujo į kišeninių kompiuterių ir mobiliųjų telefonų sritį, kurie šiuo metu dar nėra pakankamai pažengę Multimedia ir bevielio Interneto srityje.
Kaip matome Intel vis dar lenkia AMD kompaniją savo naujovėmis, bet kaip jau galima buvo įsitikinti anksčiau AMD kompanija niekada nepasiduoda, todėl manau, kad tai tik karo mikroelektronikoje pradžia.

Šiuo metu AMD kompanija yra gerai žinoma visame pasaulyje, kaip viena pagrindinių personalinių ir tinklinių kompiuterių tiekėjų. Jos parmininės bazės yra paplitusios po visą pasaulį, tai: Jungtinės Amerikos Valstijos, Europa, Japonija, Azija. Ši kompanija gamina mikroprocesorius, greitos atminties įtaisus (flash memory devices) ir tiekia komunikacines, bei tinklines palaikymo schemas.
Kompanija buvo įkurta 1969 metais, Sunnyvale mieste, Kalifornijoje. 2001 kompanijos pajamos siekė 3,9 milijardo JAV dolerių. Joje dirba daugiau nei 14 tūkstančių darbuotojų. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasKompiuterių referatas
KategorijaInformatika >  Kompiuteriai
TipasReferatai
Apimtis10 puslapių 
Literatūros šaltiniai6
Dydis319.87 KB
Autoriussimutiss
Viso autoriaus darbų2 darbai
Metai0 m
Klasė/kursas1
Švietimo institucijaKauno Technologijos Universitetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word AMD ir Intel procesoriai [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Referatai
  • 10 puslapių 
  • Kauno Technologijos Universitetas / 1 Klasė/kursas
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą