Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Informatika>Kompiuteriai>Kompiuterinio tinklo paslaugų paketo pristatymas vartotojui

Kompiuterinio tinklo paslaugų paketo pristatymas vartotojui

  
 
 
123456789101112131415161718192021222324
Aprašymas

Įvadas. Kompiuterinių tinklų apžvalga. Tinklo architektūra. Ethernet. Token Ring. Topologija. Linijinė (šinos) topologija. Žvaigždės topologija. Žiedinė topologija. Kombinuotos topologijos. Žvaigždė-šina. Žvaigždė-žiedas. Žvaigždė – narvelis (mesh). Topologijos parinkimas. WAN sujungimai. Analoginės. Skaitmeninė jungtis. X.25. ISDN. Frame Relay. T1 (E1) ir T3. ADSL. ATM. FDDI. Kabelinis internetas. Kabeliai ir jungtys. Koaksialiniai kabeliai ir prijungimo įranga. Vytos poros kabeliai. Optiniai kabeliai ir jų sandara. Kompiuterinių tinklų paslaugų pasiūla ir paklausa. Siūlomi vartotojui interneto planai. Lietuvos telekomo siūlomas "Atviras takas". "Atviro tako" paslaugos tiekimo procesas. Darbo rezultatų apibendrinimas.

Ištrauka

Dažnai susiduriame su problema - vartotojui, dirbančiam savo vietoje personaliniu kompiuteriu su įvairiais dokumentas, nepatogu keistis informacija su kolegomis – tenka daug ką spausdinti arba kopijuoti informaciją į įvairiausias laikmenas. Tenka ieškoti išeities iš šios situacijos. Rastas atsakymas – kompiuterių tinklas. Jam užtenka tik dviejų kompiuterių sujungtų tarpusavyje, kurie gali keistis duomenimis, informacija ir pan. Kompiuterių tinklai yra begalo populiarūs, nes leidžia taupyti brangų laiką, sukuria naujas galimybes. Sujungti kompiuteriai gali realaus laiko režime bendrai naudoti (share) įvairius programinės ir techninės įrangos išteklius, vadinamus tinklo resursus. Tai gali būti, duomenys, programos, spausdintuvai, faksimiliniai aparatai, modemai, atminties įtaisai ir t.t. Gerai organizuota tinklo sąveika įgalina sumažinti lėšų sąnaudas laiku gauti duomenis, bendradarbiauti ir efektyviai planuoti savo darbo laiką.
Kitas kompiuterių tinklo privalumas – tai galimybė naudoti administracines informacines sistemas (AIS). Šių sistemų svarbiausi komponentai yra veiklos planavimo, dokumentacijos tvarkymo ir elektroninio pašto programos. AIS priemonėmis įmonės vadybininkai gali sėkmingai vadovauti darbuotojams, bendradarbiauti su verslo partneriais ir žymiai efektyviau planuoti ir tvarkyti visos kompanijos veiklą. Kompiuterių tinklas su AIS rekomenduotinas ir mokymo įstaigoje.
Norint pasinaudoti visomis šiomis galimybėmis mums padeda pagrindinė kompiuterinių tinklų paslauga – internetas. Šiuo metu internetas plinta įvairiausiais pavidalais. Šiame darbe bus panagrinėti bendrieji kompiuteriniai tinklai, nesigilinant į smulkiausias detales. Gilinsimės į konkrečius interneto paslaugos planus, išnagrinėsime vieną iš lengviausiai vidutiniam vartotojui prieinamų paslaugos paketų. Galutinis mano tikslas pasirinkto interneto plano prezentacija. Kiekvieno etapo ar įrangos aprašymo metu bus kreipiamas dėmesys į vartotojo poreikį. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasKompiuterių kursinis darbas
KategorijaInformatika >  Kompiuteriai
TipasKursiniai darbai
Apimtis22 puslapiai 
Literatūros šaltiniai8
Dydis88.53 KB
AutoriusAurelija
Viso autoriaus darbų3 darbai
Metai2005 m
Klasė/kursas4
Mokytojas/Dėstytojasdoc. R. Pocius
Švietimo institucijaVilniaus Gedimino Technikos Universitetas
FakultetasElektronikos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Kompiuterinio tinklo paslaugu paketo pristatymas vartotojui [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 22 puslapiai 
  • Vilniaus Gedimino Technikos Universitetas / 4 Klasė/kursas
  • doc. R. Pocius
  • 2005 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą