Išplėstinė paieška
 
 
 

Token Ring

  
 
 
1234567891011121314
Aprašymas

Įvadas. Token Ring. Istorija. IEEE 802.5 Token Ring standartai. IEEE 802.5 Token Ring dokumentacija. Naudojami kabeliai. Išvados.

Ištrauka

Kiekvienas amžius turi vieną ar keletą dominuojančių technologijų. Viena iš svarbiausių 20-ojo amžiaus technologijų - informacijos rinkimas, apdorojimas, platinimas - glaudžiai susijusi su ryšių bei kompiuterinės technikos neprecedentiniu vystymusi. Ryšių ir kompiuterių apjungimas iš esmės pakeitė kompiuterinių sistemų organizavimo principus. Kompiuterinių centrų funkcijas dažnai atlieka daug atskirų, tačiau tarpusavyje sujungtų kompiuterių.
Kompiuterinis tinklas - tai tarpusavyje sujungtų autonominių kompiuterių rinkinys. Du kompiuteriai yra sujungti į tinklą, jeigu jie gali keistis informacija. Griežto pavaldumo sistemos, taip pat paskirstytos kompiuterinės sistemos nėra kompiuteriniai tinklai.
Šis darbas yra suskirstytas į kelis skyrius:
1. "Token Ring". Čia supažindinama su šia technologija, pateikiammi pavyzdžiai ir kt.
2. "Naudojami kabeliai". Iš pirmo žvilgsnio, tai tūrėtų būti kitos temos medžiaga, bet čia yra trumpai aprašomi kabelių specifikacijos ir pateikiami pavyzdžiai lyginamuoju būdu taip, kad skaitytojas lengviau suvoktų jų klasifikacijas ir pritaikomumą visoms technologijoms, tame tarpe ir Token Ring (žr 8-ą lentelę.).
Token Ring tipo tinklas yra gana plačiai paplitęs. Iš pažiūros, kompiuterių išsidėstymas Token Ring principu, labai panašus į žvaigždinį išsidėstymą. Tačiau, šis, Token Ring topologinis išsidėstymas, reiškia ne ką kitą, o duomenų judėjimo būdą. Tai tarsi loginė struktūra. Signalai čia cirkuliuoja nuo vieno kompiuterio į kitą žiedu tol, kol pasiekiamas tikslas, t. y. nurodytas kompiuteris. Iš tikrūjų, šie signalai, iš vieno kompiuterio į kitą, eina per skirstytuvą ar maršrutizatorių (angl. – switch, hub). ...

Rašto darbo duomenys
DalykasKompiuterių kursinis darbas
KategorijaInformatika >  Kompiuteriai
TipasKursiniai darbai
Apimtis12 puslapių 
Literatūros šaltiniai11
Dydis109.85 KB
Autoriuszilvinas
Viso autoriaus darbų1 darbas
Metai2006 m
Klasė/kursas3
Švietimo institucijaVilniaus kolegija
Failo pavadinimasMicrosoft Word Token Ring [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą