Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Informatika>Kompiuteriai>Vietinio tinklo įkūrimas namų bendrijoje

Vietinio tinklo įkūrimas namų bendrijoje

  
 
 
12345678910111213141516171819
Aprašymas

Įvadas. Analitinė dalis. Tinklų topologija. Kombinuotos topologijos. Topologijos parinkimas. Tinklo adapterio plokštė. Duomenų apdorojimas ir paruošimas. Specializuoti adapteriai. Tinklų architektūra. Adresacija. Tiriamoji dalis. Techninė įranga. Serveris bei jo programinė įranga. IP adresų paskirstymas. Techninės įrangos priežiūra ir patarnavimas. Išvados.

Ištrauka

Pastaruoju metu vis daugiau ir daugiau kompiuteriu vienu ar kitu būdu prijungiami prie globalinio tinklo. Retoje firmoje nerasime lokaliojo tinklo. Į lokalius tinklus jungiasi vieno namo, ar kvartalo gyventojai.
Gyventojų susitarimu buvo nuspręsta įkurti vietinį kompiuterių tinklą su išėjimu į internetą, siekiant padaryti efektyvesnį apsikeitimą duomenimis tarp kaimynų, bei sumažinti išlaidas kurios būtų reikalingos užsakant internetą kiekvienam gyventojui atskirai. Toks sprendimas buvo optimaliausias kiekvieno gyventojo atžvilgiu. Siekiant įgyvendinti pasirinktą užduotį reikalinga informacija apie gyventojų išsidėstymą, kabelių tipus ir naudojimo sąlygas, maršrutizatorius bei galimus tinklų tipus.

Kursinio darbo tikslas: pateikti medžiagą apie vietinio tinklo sudarymą, bei sujungti kompiuterius į pilnavertį tinklą su išėjimu i internetą.
Kursinio darbo užduotis:
• Sudaryti vietinio tinklo schemą;
• Išsiaiškinti vartotojų skaičių, bei kokia bus reikalinga aparatūrinė įranga;
• Aparatūrinės įrangos parinkimas;
• Tinklo sudarymas aparatūriniame lygmenyje.
Žvaigždinė topologija - žvaigždės topologijoje visi tinklo kompiuteriai prijungiami prie centrinio komponento – koncentratoriaus ( hub ). Žvaigždės topologijoje visi tinklo kompiuteriai prijungiami prie centrinio komponento – koncentratoriaus ( hub ). Signalas iš jį pasiuntusio kompiuterio per koncentratorių perduodamas visiems likusiems tinklo kompiuteriams. Kuriam jis skirtas, tas ir pasiima. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasKompiuterių kursinis darbas
KategorijaInformatika >  Kompiuteriai
TipasKursiniai darbai
Apimtis17 puslapių 
Literatūros šaltiniai5
Dydis232.84 KB
AutoriusSimas
Viso autoriaus darbų3 darbai
Metai2006 m
Klasė/kursas1
Švietimo institucijaPanevėžio kolegija
Failo pavadinimasMicrosoft Word Vietinio tinklo ikurimas namu bendrijoje [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą