Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Informatika>Kompiuteriai>Virtualus privatus tinklas

Virtualus privatus tinklas

  
 
 
12345678910111213
Aprašymas

Įvadas. Biurų sujungimas į saugų tinklą. Saugi tolimųjų ir mobiliųjų vartotojų prieiga. Apsaugos priemonių centralizuoto valdymo sistema. Pašto sistemos apsauga. Taikomųjų išskirstytų sistemų apsauga. Elektroninei komercijai skirtas sprendimas "B2B". Prekybos kompanijai skirtas sprendimas. Informacinių paslaugų tiekėjams skirtas sprendimas. Finansinių organizacijų informacinių išteklių apsaugai skirtas sprendimas. Išvados.

Ištrauka

Šiuolaikiniame versle keliami aukšti reikalavimai visų informacijos išteklių apsaugos sistemoms. Didelis apsauginių programinių sprendimų mobilumas ir išplečiamumas, pritaikant įvairioms sisteminėms - techninėms sistemoms, įdiegimo, sukonfigūravimo ir eksploatavimo paprastumas, galimybė jas valdyti derinant su centralizuota apsaugos strategija – tai svarbūs stambių korporacijų, taip pat vidutiniojo ir smulkaus verslo įmonių keliami reikalavimai.
Įmonių tinkle esančių informacijos išteklių apsaugos ir atviraisiais tinklais perduodamos informacijos apsaugos sprendimai gali būti realizuoti panaudojant Taivanio firmos "ZyXel" sertifikuotus VPN produktus, kuriuose naudojama technologija FireWall – saugiai sąveikai su išorine aplinka ir Izraelio firmos "Alladin" elektronines leksemas [e-token] – tinklo vartotojų tapatybei patvirtinti.
Nedidelėms įmonėms, naudojančioms iki dešimties tinklo punktų, tinka VPN produktai su patogia grafine sąsaja, kuriuos galima konfigūruoti vietoje, nenaudojant centralizuoto valdymo. VPN (Virtual Private Network) – virtualus privatus tinklas. Tai šifruotas ir saugus vietinių kompiuterių tinklų bei nutolusių vartotojų sujungimas per internetą. Kompanijai augant, VPN technologija leidžia nesudėtingai didinti pajėgumą ir pereiti prie centralizuoto valdymo.
Šiame referate bus pateikti įvairioms paskirtims naudojami tipiniai sprendimai, kurie daugiausia priklauso nuo: verslo procesų specifikos su lanksčiai taikoma apsaugos strategija. Siūlomiems sprendimams galima naudoti šiuos produktus, turinčių šias galimybes:
• informacijos apsauga, nepriklausanti nuo jos perdavimo būdų ir aplinkos (palydovinės, optinės, telefono);
• bet kokių taikomųjų programų apsauga, dėl kurios nereikia jų keisti;
• visiškas "skaidrumas" galutiniams vartotojams;
• išplečiamųjų apsaugos sistemų realizavimas ir jų plėtra;
• informacinės sistemos apsauga nuo įsibrovimo iš išorinės aplinkos;
• garantuota apsauga nuo informacijos perėmimo ir pakeitimo ne tik išorinėse jungtyse, bet ir korporacijos vidaus tinkluose;
• šifravimo algoritmų naudojimas per keičiamąsias plokštes;
• atskirų VPN vartotojų tapatybės patvirtinimas, panaudojant bet kokias priemones: elektronines korteles, USB įtaisus ir kt. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasKompiuterių referatas
KategorijaInformatika >  Kompiuteriai
TipasReferatai
Apimtis12 puslapių 
Literatūros šaltiniai0
Dydis201.43 KB
Autoriusminde
Viso autoriaus darbų1 darbas
Metai2006 m
Klasė/kursas3
Švietimo institucijaKlaipėdos Universitetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Virtualus privatus tinklas [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Referatai
  • 12 puslapių 
  • Klaipėdos Universitetas / 3 Klasė/kursas
  • 2006 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
-1
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą