Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Informatika>Kompiuteriai>Patobulinto skaitmeninio belaidžio ryšio (DECT) standartas

Patobulinto skaitmeninio belaidžio ryšio (DECT) standartas

  
 
 
1234567891011121314151617181920
Aprašymas

DECT standartizacija. DECT standarto savybės. Mobilumas. DECT OSI lygiai. DECT fizinis lygis. DECT MAC lygmuo. MC/TDMA/TDD principai. Radio spektro panaudojimas. Nepertraukiamas signalo perdavimas. Dinaminis kanalo parinkimas ir priskyrimas. Ryšio užmezgimas. Vartotojo inicijuotas ryšio užmezgimas. Tinklo inicijuotas ryšio užmezgimas. Persijungimas. Saugumas. Registracija. Identifikacija. Šifravimas. DECT aplikacijų profiliai. Bendras profilis (GAP – generic access profile). DECT/GSM profilis (GIP). ISDN profiliai (IAP ir IIP). Duomenų perdavimo profiliai. Išvados.

Ištrauka

Belaidžio radio ryšio komunikacijos yra dažnai naudojamos. Pirmos kartos beleidžių telefonų sistemos buvo dažnių moduliacijos (FM – frequency modulation) sistemos su ribota dažnių juosta ir neužtikrino kelių įrenginių naudojimusi vienu kanalu. Dabartiniai belaidžiai tinklai yra skaitmeniniai, ir suteikia papildomų savybių bei servisų lyginant su analoginėmis beleidžio ryšio sistemomis.
Vienas pirmųjų skaitmeninių belaidžių telefonų standartų buvo DECT standartas. DECT standartas – tai belaidžio komunikavimo sistema, kuri skirta perduoti balsui, duomenims ir video informacijai. DECT standartas buvo patvirtintias Europos Telekomunikacijų Standartų Instituto (ETSI) 1992 m. Šis standartas dirba su visais tinklų tipais: PSTN, ISDN, GSM, PABX, X.25 ir IEEE LAN ir veikia iki 100 metrų patalpose, ir 300 metrų lauke.
DECT sistemą sudaro DECT fiksuoti įrenginiai (FP), viena ar kelios bazinės stotys (RFP) ir vienas ar keli DECT mobilūs įrenginiai (PP). DECT neturi apribojimų nei bazinių stočių skaičiui, nei mobilių įrenginių skaičiui. DECT standartas palaiko ryšio tankį iki 10000 Erlangų/km2, kas atitinka 100000 vartotojų.
DECT bazinis standartas sudaro "oro sąsają" tarp FP ir PP ir suteikia reikiamus protokolus ir pranešimus. Be belaidžių technologijų, DECT vartotojui suteikia reikalingus servisus ir charakteristikas per DECT interfeisą.
Radijo prieiga naudojant kelių nešančiųjų, daugkartinės prieigos suskirstant laike, abipusio ryšio suskirstant laike (MC/TDMA/TDD) metodus užtikrina puikų servisų kokybę išvengiant dažnio planavimo. DECT įgalina efektyviai išnaudoti radijo dažnių spektrą, net jeigu keli operatoriai ir aplikacijos dalinasi tuo pačiu dažnių spektru.

DECT standartą sudūrė Europos Telekomunikacijų Standartizacijos Institutas (ETSI). ETSI Radijo ryšio technikos komitetas, ir Europos telekomunikacijų gamintojai, operatoriai ir reguliatoriai dirbo kartu, kad išleisti ir vystyti DECT standartą. Didelis palaikymas buvo iš Europos Bendrijos Komisijos, kuri išleido įstatymą dėl dažnio išskyrimo.
Po pirmo DECT standarto išleidimo 1992 m., DECT standartizacija buvo susikoncentravusi bendro priėjimo profilio (GAP) ir DECT/GSM, DECT/ISDN, CTM aprašymu. Ši standartizacija iniciavo keletą praplėtimų pradiniame standarte, kas leido efektyviau panaudoti aplikacijas. Ir 1995 m. pasirodė antros kartos DECT standartas.
DECT standarto sąsaja turi sluoksninę struktūrą, kuri yra aprašyta ETS 300 175. Tai yra išsamus reikalavimų, protokolų ir pranešimų rinkinys, kuris virtualiai leidžia sujungti bet kokius telekomunikacijų tinklus. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasKompiuterių referatas
KategorijaInformatika >  Kompiuteriai
TipasReferatai
Apimtis19 puslapių 
Literatūros šaltiniai4
Dydis212.3 KB
Autoriuszorka
Viso autoriaus darbų1 darbas
Metai2005 m
Klasė/kursas0
Švietimo institucijaAkmenės r. Papilės Simono Daukanto vidurinė mokykla
Failo pavadinimasMicrosoft Word Patobulinto skaitmeninio belaidzio rysio (DECT) standartas [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Referatai
  • 19 puslapių 
  • Akmenės r. Papilės Simono Daukanto vidurinė mokykla
  • 2005 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą