Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Informatika>Kompiuteriai>Įmonės asmeninių kompiuterių techninės būklės nustatymas

Įmonės asmeninių kompiuterių techninės būklės nustatymas

  
 
 
12345678910111213141516171819
Aprašymas

Įvadas. Analitinė dalis. Tyrimo objektai. Įmonės kompiuteriai. Pagrindinė plokštė. PC centrinis blokas. Pagrindinis procesorius. Vėsinimo sistema. Tyrimo tikslai. Tiriamoji dalis. Personalinio kompiuterio atnaujinimo galimybės. Centrinių įrenginių identifikavimas ir techninės būklės įvertinimas. Pagrindinis procesorius. Vėsinimo sistema. PC technologijų įvertinimas. Personalinio kompiuterio atnaujinimo galimybės. Ekonominės aplinkos įvertinimas. Išvadas. Priedai (6).

Ištrauka

1979 metais pasirodė pirmasis personalinis kompiuteris Apple. Nuo tada prasidėjo personalinių kompiuterių era. Tačiau iš pradžių jie nesulaukė didelio pasisekimo. Tai atsitiko dėl keleto priežasčių: personalinių kompiuterių pradinė kaina buvo gana aukšta, daugelis žmonių neturėjo atitinkamo kompiuterinio pasirengimo, stigo pramoninių standartų, kad būtų suderinti įvairių firmų personaliniai kompiuteriai. 1981 metais IBM firma pristatė pirmąjį savo personalinį kompiuterį IBM PC. Jis paplito taip plačiai, kad tapo personalinių kompiuterių standartu. Beveik visi gamintojai nuo to laiko kuria personalinius kompiuterius, suderinamus su IBM PC. Apple firma jau iš pradžių skyrė didelį dėmesį kompiuterio grafinėms galimybėms, todėl jie turi labai tobulas kompiuterinės grafikos apdorojimo sistemas. Tuo šios firmos kompiuteriai pranašesni už IBM PC šeimos kompiuterius.
Mūsų šiolaikinėje pasaulėje jau neįmanoma gyventi be kompiuteriu ir be kompiuterinės technologijos. Bent kiekvienoje firmoje jau naudojasi kompiuterinemis technologijomis bei internetų, nes tai yra rišys su visą pasaulį, funkcionali ir naudinga sistema. Kad sistema taptų patikimesne reikia visą laiką ją prižiurėti, bei modifikuoti.
Pirmiausiai, pasnaudojant įvairiomis technologijomis galima sužinoti kompiuterio našumą, sužinojant maksimali našumą galimas atnaujinimas geriausiam darbui. Antrame, įvertinant kompiuterinė sistema reikia įdiegti naujasias technologijos arba kitokius pakeitimus, kurie įvykdo geriausiam ir stabiliausiam darbui. Pats pirmiausias ir svarbiausias dalys kompiuterije yra centrinis procesorius, nes jis atsako už visos pagrindinės funkcijas, t.y. perefirinių įrenginių apternavimas, pagrindynių procesų vykdymas ir t.t. Mūsų atvieju įmonė "AQUA technika" yra internet kavinė turinti 16 kompiuterių ir ten gana svarbios dalykas yra ne tik pats sisteminis blokas, bet ir perefiriniai įrenginiai, tokie kaip monitoriai, klaviatūros, pelės. Aišku, kad įmonė plestetų reikia teisetų įvertinti ekonominė aplinką.
XX amžiuje technikos ir technologijos revoliucija sukėlė panašaus masto pasikeitimus, kaip ir maždaug prieš dvejus amžius pramoninė revoliucija. Kompiuterių paplitimas ir informacinių technologijų tobulėjimas smarkiai pakeitė ir iki šiol keičia žmonių darbą, laisvalaikį ir net pačią visuomenę. Pirmąją tokių pasikeitimų bangą sukėlė kompiuterių, galinčių efektyviau apdoroti didelį informacijos kiekį sukūrimas. Pirmieji kompiuteriai buvo galingos elektroninės skaičiavimo mašinos, naudojusios specialiai joms sukurtas programas. Pirmųjų kompiuterių eksploatavimas, priežiūra ir patys kompiuteriai buvo ypatingai brangūs. Juos naudojo tik didelės valstybinės organizacijos ir pajėgiausios privačios firmos. Tačiau techninės kompiuterių įrangos tobulinimas sukėlė kitą technikos revoliucijos bangą. Atsiradus asmeniniams kompiuteriams, jų galingumas nuolat auga beveik proporcingai mažėjant jų kainai. Todėl ir pasaulyje naudojamų kompiuterių skaičius išaugo iki daugelio milijonų. Įmonė "AQUA technika" sukurta padėti tiems žmonėm, kurie neturi savo asmeninį kompiuterį, todėl visi kompiuteriai turi dirbti stabiliai, bei atitikti klientu reikalavimus. Šio straipsnyje nagrinėjau kompiuterį struktūrą, kad rasti gerinimo variantus. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2006-05-21
DalykasKompiuterių referatas
KategorijaInformatika >  Kompiuteriai
TipasReferatai
Apimtis17 puslapių 
Literatūros šaltiniai7
Dydis161.18 KB
AutoriusSvetlana
Viso autoriaus darbų1 darbas
Metai2006 m
Klasė/kursas3
Švietimo institucijaVisagino technologijos ir verslo profesinio mokymo centras
Failo pavadinimasMicrosoft Word Imones asmeniniu kompiuteriu technines bukles nustatymas [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Referatai
  • 17 puslapių 
  • Visagino technologijos ir verslo profesinio mokymo centras / 3 Klasė/kursas
  • 2006 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą