Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Informatika>Kompiuteriai>Intranetas - įmonės informacijos valdymo įrankis

Intranetas - įmonės informacijos valdymo įrankis

  
 
 
12345678910
Aprašymas

Įvadas. Intranetas – kas tai? Intranetas – centralizuotas informacijos saugojimas. Intraneto įdiegimas – paprastas ir nebrangus. Intraneto galimybės. Intraneto nauda. Vidinės sistemos būtinybė šiuolaikinėje kompanijoje. Pritaikymas kiekvienam poreikiui. Reali nauda.

Ištrauka

Daugelis Lietuvos kompanijų vadovų jau susidūrė su vidinės įmonės informacijos valdymo problema. Nors darbuotojų kompiuteriai ir sujungti į bendrą tinklą, tačiau kiekviename kompiuteryje saugoma informacija prieinama tik jo "šeimininkui", kiekvienas darbuotojas naudojasi savo sukurtomis ar "patobulintomis" dokumentų formomis, kurios ne visada atitinka įmonės standartus.

Įmonėse, kuriose dirba 10 ar daugiau darbuotojų, tampa sudėtinga valdyti su darbuotojais susijusią informaciją. Darbuotojų kontaktiniai duomenys, skyriai, kuriems jie piklauso, pareigybiniai nuostatai - visa ši infomacija turi būti susisteminta ir legvai pasiekiama atsakingiems asmenims tiek iš ofise esančio kompiuterio, tiek internetu, kai dirbate namuose ar verslo kelionėje.

Daugelis įmonių kenčia nuo to, kad jų darbuotojų patirtis yra saugoma tik jų galvose, bet netampa visos įmonės nuosavybe. Darbuotojui susirgus ar palikus savo postą, jį pakeitusiam asmeniui tenka viską pradėti iš naujo. Visas šias problemas gali išspręsti lengvai ir nebrangiai įdiegiamas informacijos apsikeitimo įrankis - intranetas.

Manoma, kad intraneto sąvoka atsirado tada kai augant įmonių skaičiui ir didėjant konkurencijai, atsirado poreikis unikalias įmonės įgytas žinias, sukurtas specifines metodologijas bei kitą tik kompanijos vidui skirtą informaciją saugoti išorei neprieinamoje vietoje. Pačioje pradžioje vidinėse sistemose buvo saugojami tik informaciniai dokumentai – sutartys, sertifikatai, pardavimų medžiaga, įvairios specifikacijos, kita personalizuota įmonės informacija.

Tokiu būdu intranetas buvo daugiau naudojamas informacijos kaupimui bei archyvavimui vienoje vietoje. Be abejo, dar labai dažnai ši sistema tokiems įmonės poreikiams tenkinti naudojama ir šiandien. Nors tai ir nėra blogai, tačiau visgi reikia suvokti ir teisingai įvertinus poreikius sugalvoti, kokius dar procesus gali palengvinti, kokias iškilusias problemas gali išspręsti vidinė sistema. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasKompiuterių referatas
KategorijaInformatika >  Kompiuteriai
TipasReferatai
Apimtis9 puslapiai 
Literatūros šaltiniai0
Dydis18.77 KB
AutoriusDarius
Viso autoriaus darbų1 darbas
Metai2004 m
Klasė/kursas0
Švietimo institucijaVilniaus Gedimino Technikos Universitetas
FakultetasFundamentinių mokslų fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Intranetas imones informacijos valdymo irankis [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Referatai
  • 9 puslapiai 
  • Vilniaus Gedimino Technikos Universitetas
  • 2004 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą