Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Informatika>Kompiuteriai>Biuro sistemų technologijų analizė

Biuro sistemų technologijų analizė

  
 
 
12345678910111213141516171819202122
Aprašymas

Įvadas. Duomenų rengimo ir valdymo technologijos. Darbo organizavimo ir dokumentų valdymo sistema Microsoft Exchange. Sistemos paskirtis ir taikymo sritis. Technologijos sukūrimas. Pagrindiniai sistemos moduliai ir jų atliekamos funkcijos. Užduočių registravimas. Rodiniai. Paieška ir ataskaitos. Sistemos reikalavimai. Reali sistemos nauda. Kai kurie neigiami aspektai ir alternatyvos. Intranetas – įmonės informacijos valdymo įrankis. Intraneto nauda. Elektroninis paštas. Kai kurie neigiami aspektai. Informacijos sklaidos ir grupių darbo technologijos. Vietiniai kompiuterių tinklai (LAN). Tipiniai LAN sprendimai. Bevielio duomenų perdavimo technologijos. Bevieliai tinklai pastatuose. Bevielis ryšys tarp pastatų. Nauda įmonėms. Priedas (2).

Ištrauka

Daugelis Lietuvos kompanijų vadovų jau susidūrė su vidinės įmonės informacijos valdymo problema. Nors darbuotojų kompiuteriai ir sujungti į bendrą tinklą, tačiau kiekviename kompiuteryje saugoma informacija prieinama tik jo "šeimininkui", kiekvienas darbuotojas naudojasi savo sukurtomis ar patobulintomis dokumentų formomis, kurios ne visada atitinka įmonės standartus.
Įmonėse, kuriose dirba 10 ar daugiau darbuotojų, tampa sudėtinga valdyti su darbuotojais susijusią informaciją. Daugelis organizacijų kenčia nuo to, kad jų darbuotojų patirtis yra saugoma tik jų galvose, bet netampa visos įmonės nuosavybe. Darbuotojui susirgus ar palikus savo postą, jį pakeitusiam asmeniui tenka viską pradėti iš naujo. Darbuotojų kontaktiniai duomenys, skyriai, kuriems jie priklauso, pareigybiniai nuostatai – visa ši infomacija turi būti susisteminta ir legvai pasiekiama atsakingiems asmenims tiek iš biure esančio kompiuterio, tiek Internetu, kuomet dirbama namuose ar verslo kelionėje.
Biuro sistemų technologijos yra skirtos padidinti biuro darbuotojų darbo našumą kompiuterizuojant pagrindines biuro veiklos sritis: komunikaciją ir koordinavimą. Šių technologijų pagalba koncentruojami vidinės ir išorinės informacijos organizacijoje srautai (laiškai, pranešimai ir kiti dokumentai); kitaip tariant, pasitelkus biuro technologijas bendraujama tiek įmonės viduje, tiek su klientais, tiekėjais ir kitais ūkio subjektais už įmonės ribų.

Turint omeny, kad didžioji dalis tarnybinės informacijos yra išreiškiama dokumentų formatu, dokumentų rengimo, apdorojimo ir valdymo technologijų svarba organizacijos darbui yra gana didelė. Dokumentai rengiami daugiausia tokiomis priemonėmis:
• paprasto teksto rengimo programos – redaktoriai Windows Notepad, Write, WordPad, taip pat elektroninio pašto paketų sudėtyje esančios laiškų rašymo programos;
• tekstų ruošimo programinė įranga, arba tekstų redaktoriai: Microsoft Word, Word Perfect Suite, Ami Pro, LaTex ir kt.;
• maketavimo ir leidybos programos: Adobe Pagemarker, Adobe Acrobat, Corel Ventura;
• teksto simbolių programos. Čia nuskaitymo įrenginiai – skeneriai, arba skaitliai – papildomi optinio simbolių atpažinimo programine atpažinimo iš nuskaityto materialaus dokumento taškinio vaizdo įranga, dar žinoma santrumpa OCR (angl. Optical Character Recognition). Vienos populiariausių šio tipo programų yra Cunei Form ir Fine Reader;
• programos, skirtos rengti hiperteksto dokumentus tinklalapiams. Čia gali būti efektyviai panaudojami programiniai redaktoriai Corel Word Perfect Suite 8 Proffesional ...

Rašto darbo duomenys
DalykasKompiuterių referatas
KategorijaInformatika >  Kompiuteriai
TipasReferatai
Apimtis20 puslapių 
Literatūros šaltiniai8
Dydis536.33 KB
AutoriusAudre
Viso autoriaus darbų2 darbai
Metai2006 m
Klasė/kursas0
Švietimo institucijaVilniaus Universitetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Biuro sistemu technologiju analize [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Referatai
  • 20 puslapių 
  • Vilniaus Universitetas
  • 2006 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą