Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Informatika>Kompiuteriai>Kompiuterių panaudojimas įstaigoje: UAB "Algeida"

Kompiuterių panaudojimas įstaigoje: UAB "Algeida"

  
 
 
1234567891011121314
Aprašymas

Įžanga. Bendrosios žinios. Microsoft Windows 2000. Microsoft Word 2000. Darbo aplinka. Integruoto tekstinio dokumento kūrimas. Microsoft Excel 2000. Darbo laikas. Duomenų tvarkymas. Diagramos. Microsoft Access 2000. Duomenų bazės objektai. Microsoft Paint. Multimedia. Microsoft Paint. Multimedia. Internetas. Programų daug – sąsaja viena. Išvados.

Ištrauka

Lietuvoje, kaip ir visame pasaulyje, asmeninis kompiuteris tampa būtinu intelektualaus darbo įrankiu kiekvienoje įstaigoje, mokykloje ir namuose. Šiandien asmeninis kompiuteris yra techniškiausia priemonė, kuri apibrėžia dabartinį amžių, jo kultūrą. Kompiuteriu galime pasiekti kad ir toliausiame pasaulio taške esančią informaciją, mokyti, mokytis, bendrauti vieni su kitais Internete jo patogiausia informacine sistema – pasauliniu plačiu voratinkliu (World Wide Web – WWW).
Paskutiniaisiais metais asmeniniai kompiuteriai įgijo milžinišką galią, tapo draugiškesni vartotojui ir todėl vis plačiau naudojami visuomenėje.
Kompiuteriai kasdien tobulėja techniškai ir jų atliekamų funkcijų sudėtingumo prasme, kartu paprastėja jų vartojimo prasmė – vis plačiau kompiuterių gamyboje įsigali standartas "įdėk ir veiks". Bet tai nereiškia, kad galima nežinoti, nesuprasti informacinės visuomenės kasdieninės darbo priemonės – asmeninio kompiuterio, kuris naudojamas įvairiausiose gyvenimo sferose saugoti, apdoroti, perduoti ir priimti duomenis/informaciją moderniausiomis ryšių linijomis, kurios kompiuterius jungia į prasmingas grupes – kompiuterių tinklus.

UAB "ALGEDA" yra 9 kompiuteriai, sujungti tarpusavyje lygiateisių kompiuterių tinklu.. Lygiateisių kompiuterių tinkle visi kompiuteriai turi vienodas teises. Tai reiškia, kad visi jie gali dalintis savo pagrindiniais resursais (šiuo atveju – printeriu) su kitais tinklo naudotojais, tokiu būdu suformuodami tinklą su keliais serveriais. Tuo pačiu metu, visi šie kompiuteriai yra atskirų vartotojų naudojami kaip asmeniniai terminalai ir skaičiuojamieji prietaisai.
Sujungusi savo kompiuterius į vietinį kompiuterių tinklą, įmonė gali efektyviai išnaudoti turimus techninius resursus (sprinterius, disko vietą, CD-ROM įrenginius). Tai taip pat patogus būdas įmonės informaciniams srautams valdyti, kadangi vietinis kompiuterių tinklas yra panaudojamas pranešimų bei dokumentų persiuntimui.
Kompiuteriai yra staliniai, susidedantys iš kelių atskirų dalių, lengvai telpantys ant stalo. Elektros energiją naudoja iš įprasto šaltinio.
Visuose įmonės kompiuteriuose instaliuota viena naujausių Microsoft kompanijos operacinė sistema – Microsoft Windows 2000. Dokumentai kuriami naudojantis Microsoft Word 2000 programine įranga, skaitmeniniai duomenys apdorojami elektroninėse lentelėse Microsoft Excel 2000. Taip pat įmonėje yra naudojamos programinės įrangos: Microsoft Access 2000, Microsoft Paint, Multimedia ir Internetas. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2006-10-20
DalykasKompiuterių referatas
KategorijaInformatika >  Kompiuteriai
TipasReferatai
Apimtis14 puslapių 
Literatūros šaltiniai4
Dydis24.11 KB
AutoriusModesta
Viso autoriaus darbų26 darbai
Metai2006 m
Klasė/kursas1
Failo pavadinimasMicrosoft Word Kompiuteriu panaudojimas istaigoje UAB Algeida [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Referatai
  • 14 puslapių 
  • 1 Klasė/kursas
  • 2006 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą