Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Informatika>Kompiuteriai>CD ir CD-RW įrenginių ypatybės

CD ir CD-RW įrenginių ypatybės

  
 
 
123456789101112131415161718192021222324
Aprašymas

Įvadas. Kompaktinių diskų formatai. CD – R ir CD – RW diskų ypatybės. CD-R. CD-RW. Įrašyk geriau. "Kepėjai". Ahead Nero Burning ROM 5.5. NTI CD-Maker Professional Edition. Oak Technology SimpliCD 1.0. Roxio Easy CD Creator 5 Platinum. Stomp Click'N Burn Pro 2.0. Muzikos CD įrašymas. Perrašyta dar kartą... CD-RW stacionarioms sistemoms. Programinė įranga. Yamaha CRW3200E IDE CDR-W. Įžanga. Yamaha 18-24x P-CAV. Naujos ypatybės. CD – RW garso takelių redagavimo režimas. CD – MRW. Kitos ypatybės. Optimalus įrašymo greičio kontroliavimas. Universalus sąsajos variantų dizainas. Įpakavimas. Įdiegimas. ASUS CRW2410S ir WAITEC MEGALUS. Ypatybės. Įpakavimas. Kainininkas.

Ištrauka

Normalūs muzikos CD ir CD – ROM gaminami štampuojant diskus ir juos pakuojant į plastiką. Dažniausia į diską informacija įrašoma duobučių pavidalu arba mažomis išpjovomis vidinėje disko dalyje, sidabriniame sluoksnyje. Skaitant informaciją iš disko lazerio spinduliu, priklausomai nuo lazerio atspindžio nustatoma ar yra išpjova, ar nėra.
Dėka sudėtingo lazerio sutelktumo ir klaidų taisymo tvarkos šis procesas beveik idealus. Tačiau lazeriu keisti duomenis neįmanoma – tai reiškia, kad viena kartą pagaminus diską, informacijos nebepakeisi ir nieko papildomo neįrašysi. Tačiau dabartinės technologijos esant būtinybei leidžia įrašinėti ar perrašinėti CD – ROM diskus reikia tiesiog turėti tam tikrus įrašinėjimo ir perrašinėjimų įrengimus, kurie vadinami CD – R ir CD – RW įrenginiais.
1997 metų pradžioje atrodė, kad CD – R ir CD – RW įrenginius pakeis dar apyvartoje nepasirodę DVD įrenginiai. Tais pačiais metais DVD forumas ginčijosi dėl DVD standartų ir jo išleidimas užsitęsė. Taigi CD – R ir CD – RW diskų ir įrenginių buvo pratęstas gyvavimas.
Profesionaliems naudotojams, perdirbėjams, mažu verslu užsiimančioms įmonėms, pristatytojams, multimedijos kūrėjams ir dailininkams namuose įrašinėjantiems darbus įrašomieji kompaktiniai diskai suteikia didelį informacijos kiekio saugojimą. Jie įgyja didelį pranašumą prieš kitas informacijos saugojimo technologijas, kaip MO, LIMDOW ir PD, kuris yra suderintas su CD media; CD – R ir CD – RW įrenginiai gali nuskaityti beveik visus esančius CD – ROM ir kompaktinius diskus, kurie buvo sukurti CD – R ar CD – RW įrenginiais. CD – R ir CD – RW diskus gali skaityti CD – ROM ir visi dabartiniai DVD įrenginiai. Jų kitas privalumas tai, kad jų platus panaudojimas ir įranga pakankamai nebrangi; CD – RW įrenginys pigus, o CD – R įrenginys dar pigesnis. Jų vienintelis trūkumas tas, kad jų perrašymas yra ribotas; aišku CD – R diskai nėra perrašomi ir po gana trumpo laiko CD – RW diskus reikia formatuoti, kad atstatytum talpą, kurią užima "ištrinti" failai. Dėl to kaltos besivaržančios technologijos, kurios leidžia su pele į diską perkelti failus ar katalogus. Netgi dabar CD – RW perrašinėjimas nėra idealus dėl to, kad CD – RW disku talpumas pakankamai mažas. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasKompiuterių kursinis darbas
KategorijaInformatika >  Kompiuteriai
TipasKursiniai darbai
Apimtis24 puslapiai 
Literatūros šaltiniai0
Dydis1.77 MB
Autoriusjonas
Viso autoriaus darbų18 darbų
Metai2006 m
Klasė/kursas11
Švietimo institucijaAkmenės r. Papilės Simono Daukanto vidurinė mokykla
Failo pavadinimasMicrosoft Word CD ir CD RW irenginiu ypatybes [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 24 puslapiai 
  • Akmenės r. Papilės Simono Daukanto vidurinė mokykla / 11 Klasė/kursas
  • 2006 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą