Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Informatika>Kompiuteriai>Duomenų laikmenos

Duomenų laikmenos

  
 
 
123456789101112131415161718
Aprašymas

Įvadas. Informacijos laikmenos. Magnetinės laikmenos. FDD laikmenos. FDD tendencijos. Audiokasetė. Istorija. Optinės laikmenos. Kompaktiniai diskai. CD-ROM technologija. CD-R technologija. CD-RW technologija. CD-MO technologija. Kompaktinių diskų tendencijos. DVD diskai. DVD-ROM diskai. DVD-R diskai. DVD-RAM diskai. DVD-RW diskai. DVD+RW diskas. MiniDVD. Išvados.

Ištrauka

Vis tobulėjančiame pasaulyje, mes beveik kasdien susiduriame su kompiuterinės informacijos tvarkymu, modifikavimu bei, žinoma, saugojimu. Dažnai mums nepakanka informaciją išsaugoti tik savo kompiuteryje. Norėdami būti garantuoti, kad kompiuteriui sugędus, turėsime atsarginę itin svarbių duomenų kopiją, taip pat reikalingą informaciją norėdami nešiotis su savimi, naudojamės duomenų laikmenomis.

Mano referato tikslas yra pačiai susipažinti ir supažindinti kitus su populiariasiomis duomenų laikmenomis, jų veikimo principais, taip padedant skaitytojui, pagal informacijos apimtį bei jos funkcijas, pasirinkti, koks duomenų saugojimo būdas jam tinkamiausias. Pabandysiu kuo aiškiau pateikti kiekvienos duomenų laikmenos sandarą bei pranašumus vienos laikmenos prieš kitą.

Informacijos laikmenos tai - materiali terpė skirta duomenims įrašyti. Informacijos laikmenos gali būti kompiuterinės ir nekompiuterinės. Pastarosioms galima priskirti informaciją įrašytą popieriuje nesinaudojant kompiuterio ir jo periferinių įrenginių pagalba, bei laikmenos skirtos laikyti garsinę, vaizdinę ar kitokią informaciją kuriai nuskaityti kompiuteris nėra reikalingas.
Laikmenas galima suskirstyti pagal informacijos išsaugojimo pobūdį:
1. magnetinis,
2. magneto-optinis,
3. optinis,
Pagrinde, laikmena reikėtų laikyti tokią kompiuterinei informacijai skirtą laikyti įrenginį, kuris informaciją išlaiko ne tik kompiuterio darbo metu, bet ir po kompiuterio išjungimo. Taigi tai yra įrenginiai skirti informacijos užrašymui, kaupimui, laikymui ir atgaminimui. Pagal šiuos požymius informacijos laikmenomis reikėtų laikyti šiuos:
1. Magnetinių diskų kaupiklis (HDD (Hard Disc)) Jis yra pagrindinė informacijos laikymo kompiuteryje ir standartinė kompiuterio komplektacijos dalis.
2. Lankstaus disko kaupiklis (FDD (Floppy Disc)).
3. Magneto-optiniai diskai.
4. Optiniai diskai.
5. Strimerio magnetinė kasetė tai - audio kasetė į kurią strimerio pagalba yra įrašoma kompiuterinė informacija. Strimeris tai įrenginys skirtas kaupti kompiuterinę informaciją kasetinio magnetofono juostose. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2007-03-21
DalykasKompiuterių referatas
KategorijaInformatika >  Kompiuteriai
TipasReferatai
Apimtis16 puslapių 
Literatūros šaltiniai8
Dydis259.02 KB
Autoriusagne
Viso autoriaus darbų9 darbai
Metai2006 m
Klasė/kursas1
Mokytojas/DėstytojasMamajeva
Švietimo institucijaVilniaus Gedimino Technikos Universitetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Duomenu laikmenos [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Referatai
  • 16 puslapių 
  • Vilniaus Gedimino Technikos Universitetas / 1 Klasė/kursas
  • Mamajeva
  • 2006 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą