Išplėstinė paieška
 
 
 

CD ir DVD (2)

  
 
 
12345678910111213
Aprašymas

Įvadas. Kompaktinis diskas. DVD. DVD-Video. DVD-AUDIOs. DVD tipai: DVD-ROM/+R/+R DL/+RW/-R/-RW/-RAM. Išvados.

Ištrauka

kaupiklis-įtaiso duomenims įrašyti ir laikyti kuoinis pavadinimas.
displėjus-informacijos atvaizdavimo prietaisas, turintis kineskopą (ekraną) ir klaviatūrą duomenims į kompiuterį įvesti.
konvejeris- susietų, paeiliui vykdomų procesų (komandų, ar programų) ar drauge dirbančių procesorių eilė,kai jos vieno elemento išeiga yra kito elemento įeiga.
modifikatorius – komandos parametras, naudojamas tam tikroms kintamųjų reikšmėms reguliariai keisti.
standartas – kompetatingų organizacijų priimtas ir patvirtintas dokumentas, nustatantis produkcijos, technologinių procesų, metodų, sąvokų, simbolių arba kitų objektų privalomas normas, taisykles ir reikalavimus jiems, siekiant optimalaus tvarkos laipsnio apibrėžtoje situacijoje.


Optiniai informacijos kaupikliai buvo sukurti prieš penkioliką metų. Pirmasis kompaktinių diskų audio grotuvas buvo sukurtas firmoje Sony. Greitai jos pėdomis pasekė analogiška Philips firmos produkcija. Philips, kaip ir Sony, buvo viena iš pagrindinių šios technologijos kūrėjų. Pagrindine varomąją jėga kuriant kompaktinius diskus buvo garso įrašų industrija. CD (Compact disk) technologija dar ir dabar neturi sau lygių konkurentų muzikos pramonėje.
Kompiuterių pramonėje kompaktiniai diskai pradėti naudoti žymiai vėliau. Dar prieš penkis metus jie buvo retenybė, ir daugumai atrodė, kad 650Mb kompaktinis diskas ilgą laiką patenkins net pačių reikliausių vartotojų poreikius. Vienok ir kompiuterių ir kompaktinių diskų naudojimas labai plečiasi, taip kaip plečiasi ir informacijos kiekis, kurį reikia išsaugoti.
Numatydami tokią situaciją, elektronikos gamintojai iš anksto pradėjo kurti sekančios kartos optinius informacijos kaupiklius. Čia, kaip ir kompaktinių diskų kūrimo procese pagrindinis variklis buvo laisvalaikio organizavimo industrija . Konstruktoriams buvo duotas tikslas - padidinti diskų talpą iki tokio lygio, kad vienoje jo pusėje tilptų aukštos kokybės skaitmeninis filmas.
Pradžioje, pagrindinės firmos-konstruktorės nesutarė dėl bendro formato ir ateityje tai galėjo tapti didžiule formatų kova, na o tai tik sumažintų vartotojų susidomėjimą nauja produkcija ir žinoma sumažintų pelną, kaip tai atsitiko buitinių video magnetofonų istorijoje. Galutiniam standarto priėmimui 1995 metais dešimt elektronikos gigantų (Hitachi, Matsushita, Electronic Indu strial, Mitsubishi Electric, Philips Electronics, Pioneer Electronics, Sony, Thomson Multimedia, Time Warner, Toshiba ir JVC) įkūrė organizaciją DVD Consortium. Naujieji diskai gavo DVD pavadinimą. Iš pradžių tai reiškė skaitmeninis video diskas (Digital video disk), vėliau tai pradėjo šifruoti kaip universalus skaitmeninis diskas (Digital versatile disk).
Šio referato tikslas: palyginti CD ir DVD.
Uždaviniai: 1.Aprašyti CD, jo privalumus ir trūkumus.
2.Aprašyti DVD, jo privalumus ir trūkumus. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2007-05-15
DalykasKompiuterių referatas
KategorijaInformatika >  Kompiuteriai
TipasReferatai
Apimtis10 puslapių 
Literatūros šaltiniai6
Dydis97.4 KB
AutoriusRasa
Viso autoriaus darbų1 darbas
Metai2005 m
Klasė/kursas1
Mokytojas/Dėstytojasasist. Birutė Rataitė
Švietimo institucijaKlaipėdos Universitetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word CD ir DVD (2) [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Referatai
  • 10 puslapių 
  • Klaipėdos Universitetas / 1 Klasė/kursas
  • asist. Birutė Rataitė
  • 2005 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą