Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Informatika>Kompiuteriai>Tylusis kompiuteris

Tylusis kompiuteris

  
 
 
1234567891011121314151617
Aprašymas

Įvadas. Kaip padaryti tylųjį kompiuterį? Tylusis kompiuteris. Microsoft'as. Išvados.

Ištrauka

Paskutiniais metais matome vis didėjantį susidomėjimą tyliaisiais kompiuteriais ir kitokios rūšies tyliosiomis informacijos įranga. Seniau būdavo sunku surasti literatūros šia tema Internetu, o dabar mes galime surasti šimtus ar tūkstančius literatūros šaltinių. Daugelis žurnalų bei Interneto puslapių paremti informacijos technologija apie tyliąją techninę įranga.
Dabar rašo apie kompiuterius su garso problema. Garso didumo lygį šiomis dienomis dažniausiai įvardina kaip svarbų techninės įrangos parametrą. Tylioji informacijos technologija pastaraisiais metais tapo bizniu – verslu. Daugybė naujų sistemų, duomenų projektorių, bei spausdintuvų yra gaminami ir parduodami kaip tylieji, bet taip pat begarsis ir tylus kompiuteris bei jų dalys užima tam tikrą rinkos dalį. Daugelis vartotojų yra nepatenkinti kompiuteriu kuris skleidžia didelį garsą,todėl jie ieško išeičių kaip galima pagerinti šią padėtį.

Šiuo metu yra pateikiami tūkstančiai, o gal net ir dar daugiau, būdų kaip sumažinti jūsų kompiuterio skleidžiamus garsus. Kai kurie iš tų būdų yra veiksmingi, kai kurie yra visiškai ar dalinai neefektyvūs. Žemiau pateikiami penki žingsniai, kurie, autorių nuomone, yra keturi svarbiausi dalykai į kuriuos reikėtų atkreipti dėmesį siekiant sumažinti kompiuterio skleidžiamo garso lygį ar kuriant tylųjį kompiuterį.
1. Susikoncentruokite į tris didžiausius triukšmo šaltinius jūsų kompiuteryje: maitinimo šaltinį, centrinio procesoriaus ventiliatorių bei kompiuterio korpuso ventiliatorių.
Tuomet, kai "didieji triukšmai" jau sumažinti, galima atkreipti dėmesį ir į "mažuosius triukšmus" jūsų kompiuteryje. Jeigu "mažieji triukšmai" (tokie, kuriuos sukelia kietasis diskas, motininės plokštės ventiliatorius, vaizdo plokštės ventiliatorius ar CD/DVD optinis įrenginys) vis dar tebėra triukšmas ir jūsų tai netenkina, tuomet galite pagalvoti apie kompiuterio korpuso izoliacinę medžiagą.
2. Planuodami savo tylųjį kompiuterį, pirkite protingai.
Kuomet visa kita jau sutvarkyta, tuomet reikėtų nusipirkti motinine plokštę, kuri turi pasyvų aušinimą, vietoj tokios motininės plokštes kur turi ventiliatorių. Taip pat jei jums nėra didelio skirtumo kokią vaizdo plokštę pirkti, geriau rinkitės tą kuri turi taip pat pasyvų aušinimą, vietoj tos kuri turi ventiliatorių. Galima dar viena išeitis: galima tiesiog pakeisti triukšmingą ventiliatorių radiatorium, neperkant naujos motininės ar vaizdo plokščių. Šie maži įtaisai dažniausiai yra tokie triukšmingi dėl turbulencijos, kuri atsiranda tuomet, kai didelis kiekis oro yra išstumiamas pro mažą aušinimo angą. Patariama naudoti Zalman‘o "video heatpipe" arba tylųjį vaizdo plokštės aušintuvą bei Zalman‘o aušintuvą skirtą motininei plokštei. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2007-06-18
DalykasKompiuterių referatas
KategorijaInformatika >  Kompiuteriai
TipasReferatai
Apimtis16 puslapių 
Literatūros šaltiniai5
Dydis375.46 KB
Autoriusmarius
Viso autoriaus darbų1 darbas
Metai2007 m
Klasė/kursas2
Failo pavadinimasMicrosoft Word Tylusis kompiuteris [speros.lt].doc
 

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Referatai
  • 16 puslapių 
  • 2 Klasė/kursas
  • 2007 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą