Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Informatika>Kompiuteriai>Virusai internete 2006 metais

Virusai internete 2006 metais

  
 
 
1234567891011121314151617
Aprašymas

Įvadas. Kas tai yra internetas ir virusas? Virusų atsiradimas ir interneto raida. Populiariausios virusų slėptuvės. Virusų klasifikacija. Ar gali būti "naudingi" virusai? Virusai internete 2006 metais. Rekomendacijos. Išvados. Priedas (1). Referato PowerPoint pristatymas. Įvadas. Kas tai yra internetas ir virusas? Populiariausios virusų slėptuvės. Virusų klasifikacija. Kaip plinta virusai. Virusų poveikis darbui kompiuteriu. Duomenys apie 2006 metus. Rekomendacijos. Išvados.

Ištrauka

Mūsų gyvenime nėra nieko tobulo. Ten, kur yra kažkas gero, būtinai turi būti ir kažkas blogo. Viskas turi grįžtamąją reakciją. Netgi personalinis kompiuteris, atrodo yra tobulas žmogaus rankų sukurtas kūrinys, yra pažeidžiamas. Kompiuteris – tai tik "dėžė" dirbanti pagal jam tiksliai nurodomus veiksmus, kuriuos atliekame įvairių programų pagalba. Kiek vargo žmogus įdėjo kurdamas programas, kurios leistu suvienyti, sujungti visus kompiuterius bendru tinklu – internetu. Juo naudojasi vis daugiau ir daugiau įvairiausio amžiaus ir skirtingų profesijų žmonių, kurie užsiregistravę tampa tinklo vartotojais – klientais. Jie naudojasi pasaulio informacijos lobynu – bibliotekų bazėmis, dalijasi mokslo pasiekimais, diegia bendrus projektus, susipažįsta ir bendrauja su tolimiausiuose pasaulio kraštuose gyvenančiais žmonėmis. Argi tai nepalengvina mūsų gyvenimo? Bet gyvenime jau taip yra: jei vienas žmogus sugalvojo ką nors gero, būtinai atsiras kitas, kuris sukurs ką nors blogo. Taip gimė ir dar viena programų rūšis – virusai.
Kiekvienas dirbantis su kompiuteriu yra susidūręs su šia kenkėjiška programa, kuri ne labai moloniai džiugina savo krečiamais pokštais. Mano svarbiausias tikslas – supažindinti jus su šia programa ir jos darbais 2006 metais.
Mums gerai pažįstama viruso sąvoka gyvenime: žinome, kad jie sukelia nemažai užkrečiamųjų ligų. Iš biologijos žinome, kad virusas – tai mikroorganizmas, neturintis savos medžiagų apykaitos ir galintis daugintis tik įsiskverbęs į gyvą ląstelę.
Kompiuterio virusas panašus į biologinį virusą tokia esmine sąvybe: įsiskverbęs kenkia. Kenkti gali įvairiai: pakeisti mūsų vykdomosios programos atliekamus veiksmus, ištrinti bylas, sunaikinti dalį duomenų, įterpti įvairius pranešimus ar atskirus žodžius, perimti kompiuterio valdyma ir pan. Įsiskverbti į kompiuterį virusas gali vieninteliu būdu: esant tiesioginiam kontaktui, t.y. tik įrasius virusuotą bylą (bylą, kurioje yra virusas) į kompiuterį. Virusuota byla dažniausiai patenka į kompiuterį įkeliant informaciją iš diskelio arba naudojantis kompiuterių tinklu (atsisiųsdinant bylas elektroniniu paštu ar iš interneto).
Taigi svarbiausias suprasti, kad kompiuterių virusai yra tokios pat programos, kaip ir daugelis kitų įprastinių kompiuterio programų. Tik jos nematomos vartotojui (gudriai paslėptos) ir jų paskirtis kenkėjiška: įsikišti į kitų programų darbą ir atlikti vartotojui netikėtus ir nepageidautinus veiksmus.
Dažnai sakoma, kad virusinės programos plinta, dauginasi. Tuo nurodama, kad įsikišęs į programas ir perėmęs valdymą virusas gali įsiterpti į dar kitas programas ir t.t. šitaip gali būti užkrėstos daugelis kompiuteryje esančių programų. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2008-04-02
DalykasKompiuterių referatas
KategorijaInformatika >  Kompiuteriai
TipasReferatai
Apimtis28 puslapiai 
Literatūros šaltiniai14
Dydis195.48 KB
Autoriussimkaaa
Viso autoriaus darbų1 darbas
Metai2007 m
Klasė/kursas1
Mokytojas/Dėstytojaslekt. Jolanta Klapatauskienė
Švietimo institucijaKlaipėdos valstybinė kolegija
FakultetasVerslo fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Virusai internete 2006 metais [speros.lt].doc
Microsoft PowerPoint pristatymas [speros.lt].ppt
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Referatai
  • 28 puslapiai 
  • Klaipėdos valstybinė kolegija / 1 Klasė/kursas
  • lekt. Jolanta Klapatauskienė
  • 2007 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą