Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Informatika>Kompiuteriai>Pirmos profesinės praktikos ataskaita: inteneto, fiksuotojo ryšio, skaitmeninės, kabelinės, reginio televizijos paslaugos UAB "Telerena"

Pirmos profesinės praktikos ataskaita: inteneto, fiksuotojo ryšio, skaitmeninės, kabelinės, reginio televizijos paslaugos UAB "Telerena"

  
 
 
12345678910111213
Aprašymas

Įvadas. Įmonės analizė. Internetas. Skaitmeninė, kabelinė televizija. Regiono televizija. Fiksuotas ryšys. Studento užduotys. Įmonės darbo vietų kompiuterinės techninės ir programinės įrangos analizė. Kompiuterinės techniko ir programinės įrangos panaudojimo efektyvumas ir racionalumas. Pasiūlymai kompiuterio efektyvumui ir racionalumui didinti. Įgytos patirties analizė. Išvados.

Ištrauka

Darbą atlikau AB "TELERENA" firmoje kuri yra įsikūrusi Tilžės g. 74 Splius patalpose.

AB "TELERENA" įkurta 1996 m. kovo 14 dieną, atskyrus nuo individualios įmonės ,,RENGTUVA" vieną veiklos rūšį – kabelinę televiziją. Įmonės veikla suintensyvėjo 1996 m. vasarą laimėjus Ryšių ir Informatikos ministerijos skelbtą konkursą kabelinės televizijos paslaugoms teikti Šiaulių mieste. UAB "TELERENA" gavo licenciją tiesti KTV tinklus ¾ Šiaulių miesto teritorijos. Pagrindinis UAB "TELERENA" verslo partneris yra UAB "LIGNITA". Tai įmonė taip pat turinti licenciją kabelinės televizijos veiklai vystyti Šiaulių mieste. Šios dvi įmonės galėjo būti konkurentėmis, tačiau taip neįvyko.
Buvo pasirašyta bendradarbiavimo sutartis dėl vieningos informacinės erdvės kūrimo Šiaulių mieste ir dvi įmonės susijungė po bendru "Splius" prekiniu ženklu bei nukreipė pastangas viena linkme – Šiaulių kabelinės televizijos plėtra. Ši sutartis leido mažesnėmis sąnaudomis vartotojui pateikti kokybiškesnę bei turiningesnę paslaugą.
Nuo 1998 m. Šiaulių kabelinės televizijos šviesolaidžių tinklas yra vienas moderniausių Lietuvoje. Įvairių žanrų transliuojamų televizijų programa mėgaujasi per 100 000 žiūrovų. Taip pat Šiaulių kabelinės televizijos retransliuojamomis programomis gali mėgautis Joniškio, Radviliškio ir Kuršėnų gyventojai.
Nuo 2000 m. svarbia "Splius" veiklos kryptimi tapo ir interneto kabelinės televizijos tinklais paslauga. Šiandien Šiaulių kabelinė televizija "Splius" jau turi virš 19000 interneto paslaugos abonentų. O nuo 2003 m. ši paslauga pradėta teikti ir Radviliškyje.
Šiaulių, Joniškio, Radviliškio ir Kuršėnų mieste ši įmonė yra žinoma ,,Splius" firmos pavadinimu, tačiau ji tieka paslaugas ne tik anksčiau išvardintuose miestuose, bet ir Klaipėdoje tačiau ji yra žinoma ,,TELERENA" firmos vardu. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasKompiuterių praktikos ataskaita
KategorijaInformatika >  Kompiuteriai
TipasPraktikos ataskaitos
Apimtis10 puslapių 
Literatūros šaltiniai1
Dydis878.59 KB
Autoriuskomanda911
Viso autoriaus darbų5 darbai
Metai2008 m
Klasė/kursas2
Mokytojas/DėstytojasD. Daugirdas
Švietimo institucijaŠiaulių valstybinė kolegija
FakultetasVerslo ir technologijų fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Pirmos profesines praktikos ataskaita imoneje [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Praktikos ataskaitos
  • 10 puslapių 
  • Šiaulių valstybinė kolegija / 2 Klasė/kursas
  • D. Daugirdas
  • 2008 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
+1
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą