Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Informatika>Kompiuteriai>AMD procesorių staliniams kompiuteriams lyginamoji analizė, parinkimo kriterijai ir rekomendacijos

AMD procesorių staliniams kompiuteriams lyginamoji analizė, parinkimo kriterijai ir rekomendacijos

  
 
 
123456789101112131415161718192021222324
Aprašymas

Įvadas. Pagrindinių informacijos šaltinių apžvalga. Užduoties analizė. AMD procesorių staliniams kompiuteriams sandaros, ypatumų charakteristikų analizė. AMD procesorių sandaros analizė. AMD procesorių charakteristikų analizė. AMD procesorių įvertinimas taikant lyginamuosius testus. Procesorių parinkimo staliniams kompiuteriams kriterijai. Rekomendacijos pasirenkantiems AMD procesorių staliniam kompiuteriui. Išvados ir siūlymai vartotojui. Priedai (2).

Ištrauka

Mano kursinio darbo objektas yra AMD procesoriai, be kurių šiuolaikinis pasaulis ne be įsivaizduojamas o taip pat ir ne be įmanomas. Mūsų dabartis yra neatsiejama nuo naujausių technologijų, kurios sparčiai žengia į priekį, turbūt ne be dienomis o valandomis. Todėl aš, šiame darbe bandysiu perteikti nors truputį naujausių AMD procesorių charakteristikas, jų panaudojimo galimybes bei sudarysiu sąlygas rinktis iš to kas labiausiai domina.
Šį darbą darau neatsitiktinai, kadangi norėjau susipažinti su AMD procesorių galimybėmis, ateities planais, sužinoti esamą procesorių asortimentą staliniams kompiuteriams. Kadangi visa tai užimtų begalę laiko bei pastangų tai šio mano darbo tikslas būtų supažindinti tik su naujausiais AMD procesoriais staliniams kompiuteriams.
Kursinio darbo tikslai:
1. Apžvelgti pagrindinius informacijos šaltiniuos kuriuos naudosiu savo kursiniame darbe, išanalizuoti darbo užduotį bei pateikti stalinių kompiuterių sandaros, ypatumų charakteristikų analizes.
2. Pateikti procesorių lyginamuosius testus bei įvertinimus, nustatyti parinkimo kriterijus ir apžvelgti juos. Pateikti keletą konkrečių rekomendacijų kiekvienam vartotojui pagal finansines galimybes.
3. Parašyti savo kursinio darbo išvadas ir pateikti siūlymų vartotojui.
4. Pateikti grafikus bei lenteles apie AMD procesorių sandarą, našumo bei kainos pasiskirstymą.
Mano asmeniniai tikslai būtų tokie jog sužinočiau kuo daugiau apie naujausius AMD procesorius. Siekdamas šių tikslų aš turėsiu perteikti informaciją taip jog suprastų netik šios srities specialistas profesionalus, o ir paprastas namų ar biuro kompiuterių procesorių naudotojas. Sieksiu, jog skaitantysis nepasiklystų informacijos visumoje bei lengvai galėtu pritaikyti praktikoje.
Jog būtų lengviau orientuotis mano kursiniame darbe aš išskirstysiu AMD procesorių šeimas į kelius tipus:
1) Namų staliniams kompiuteriams tai būtų AMD Phenom™, AMD Athlon™ šeimų procesoriai.
2) Darbo kompiuteriams bus apžvelgiami ir analizuojami AMD Phenom™ ir AMD Athlon™ šeimų procesoriai.
3) Žaidimams skirti AMD Phenom™ procesoriai.
Darbe taip pat pateiksiu paveikslėlių, grafikų, jog viskas būtų kuo papraščiau ir suprantamiau.
Žmogus perskaitęs darbą bus susipažinęs su naujausias AMD procesoriais skirtingiems segmentams, sužinos daugiau ką kiekvieni parametrai reiškia, kam jie reikalingi, sugebės ateityje pirkdamas kompiuterį atsižvelgti į procesorių parametrus ir pasirinkti sau tinkamą variantą arba labiausiai atitinkantį jo poreikius. Gebės patarti draugams perkantiems kompiuterį, kaip išsirinkti patį geriausią variantą, paaiškinti vieną ar kitą parametrą.
Sekančiuose skyriuose apžvelgsiu netik procesorius, bet ir šaltiniuos kuriais remiantis buvo darytas šis kursinis darbas. Apžvelgsiu procesorių sandarą, pateiksiu charakteristikų analizes, lyginamuosius testus, į kokius parinkimo kriterijus reikia atsižvelgti, rekomendacijas su faktais ir tai bus apipavidalinta netik tekstu, bet ir grafiniais darbais. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasKompiuterių kursinis darbas
KategorijaInformatika >  Kompiuteriai
TipasKursiniai darbai
Apimtis20 puslapių 
Literatūros šaltiniai10
Dydis1.08 MB
AutoriusAuri-mas
Viso autoriaus darbų1 darbas
Metai2008 m
Klasė/kursas2
Mokytojas/DėstytojasRasa Tuzikienė
Švietimo institucijaVilniaus kolegija
FakultetasElektronikos ir informatikos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word AMD procesoriu staliniams kompiuteriams lyginamoji analize parinkimo kriterijai ir rekomendacijos [speros.lt].doc
Microsoft Excel Nasumas Kaina [speros.lt].xls
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 20 puslapių 
  • Vilniaus kolegija / 2 Klasė/kursas
  • Rasa Tuzikienė
  • 2008 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
+1
-2
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą