Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Informatika>Kompiuteriai>Paviršinių akustinių bangų filtrų sintezė

Paviršinių akustinių bangų filtrų sintezė

  
 
 
1234567891011121314151617181920
Aprašymas

Variantas Nr. 11. Duomenys. PAB filtrų struktūros. Garsolaidžio parinkimas. Modeliavimo programos struktūra. Kompiuterinė filtro analizė. Sintezuotas filtras. Rezultatai.

Ištrauka

Juostiniai PAB filtrai dažniausiai kuriami ekvidistancinių apodizuotų ir neapodizuotų keitiklių, pasižyminčių atitinkamomis perdavimo funkcijomis Ha(j) ir Hn(j), pagrindu (1 pav.).
Įvertinant tai, kad PAB patenkant į keitiklį iš kairės jo pusės arba siunčiant PAB į kairę pusę, jo perdavimo funkcija Ha ar Hn pakeičiama kompleksine – jungtine funkcija Ha* ar Hn*. Šios struktūros suteikia galimybę sukurti įvairiausias filtrų sumines perdavimo funkcijas. Kelių keitiklių struktūros filtrai nesunkiai realizuoja nesimetrines ADCh, nes nesimetrinę ADCh galima gauti, sudauginus dvi simetrines ADCh, kurių centriniai dažniai skirtingi. Nesimetrinę ADCh taip pat galima gauti, naudojant du vienodus nesimetrines ADCh turinčius keitiklius, akustiškai tarpusavyje susietus daugiajuosteliniu kryptiniu atšakotuvu ( DKA ). Be to, nesimetrinę ADCh galima gauti akustiniu ar elektriniu kanalų dalijimu arba jų sumavimu, kai vienų kanalų perdavimo funkcija yra lyginė ir reali, o kitų – nelyginė ir menama. Reikėtų naudoti įvairių rūšių keitiklius, nes vienos rūšies keitiklių trūkumai gali būti kompensuoti kitos rūšies keitiklių privalumais.
Lygiagretus kanalų elektrinis arba akustinis sumavimas suteikia galimybę nesudėtingai praplėsti filtrų praleidžiamų dažnių juostą iki 40-50%, naudojant keitiklius, turinčius skirtingus centrinius dažnius. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2007-09-24
DalykasKompiuterių laboratorinis darbas
KategorijaInformatika >  Kompiuteriai
TipasLaboratoriniai darbai
Apimtis9 puslapiai 
Literatūros šaltiniai0
Dydis736.1 KB
Autoriusdarijus
Viso autoriaus darbų2 darbai
Metai2005 m
Klasė/kursas3
Švietimo institucijaKauno Technologijos Universitetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word 11 variantas [speros.lt].doc
 11 variantas [speros.lt].mcd
Microsoft Word 13 variantas [speros.lt].doc
 13 variantas [speros.lt].mcd
 

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą